„Manager w spódnicy” to kolejna odsłona projektu „Przedsiębiorcza Kobieta”. W ramach przedsięwzięcia organizowane są spotkania inspirujące dla kobiet, których priorytetem jest rozwój osobisty i świadome budowanie kariery. 

Rąbka tajemnicy uchylą nam Kobiety, które odniosły sukces i same dla siebie są menadżerkami. Zdradzą nam swoje sekrety jak zamienić pasję w dochodową działalność oraz efektywnie wykreować własną markę.

W programie m.in.: 
- Anna Kerth – aktorka, najbardziej kojarzona z serialu „Na Wspólnej”, coach i motywatorka w jednym, uwielbia pracę z ludźmi, autorka metody przywracania wewnętrznej siły i harmonii Warm Up

- Alicja Czarniecka – projektantka mody, uczestniczka programu TVN „Project Runaway”, autorka marki SAX35TH, jej stroje nosiły między innymi Oprah Winfrey, Whitney Houston i Mary J. Blige.

- Magdalena Gołaszewska - dziennikarka i prezenterka telewizyjna, związana z białostockim ośrodkiem TVP od 18 lat. Prowadzi programy na żywo, wywiady, debaty, programy rozrywkowe, gale i koncerty. Przez lata doświadczeń stała się ekspertem w opanowywaniu stresu podczas przemówień i wystąpień publicznych.

DATA: 19.03.2016

GODZINA: 16:00

MIEJSCE: Pałac Branickich w Białymstoku

Źródło: Przedsiębiorcza Kobieta Białystok 

Go back