Kochani, mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na pokaz najnowszej kolekcji SAX35TH SS16, która odbędzie się w dniu 6 sierpnia 2016, o godzinie 18:00, w budynku Opery i Filharmonii Podlaskiej – Europejskim Centrum Sztuki przy ul. Odeskiej 1.

Pokaz odbędzie się w ramach Fashionable East - Białystok Fashion Week 2016 - największej modowej imprezy w regionie! Bądźcie tego dnia z nami, nie może Was zabraknąć. Uśmiech

Oto, co na temat wydarzenia mają do powiedzenia sami organizatorzy:

Na początku sierpnia, już po raz czwarty Białystok stanie się centrum modowych wydarzeń! W programie Fashionable East znalazło się 15 pokazów mody – swoje nowe kolekcje pokażą w Białymstoku polscy projektanci (m.in. takie modowe gwiazdy jak Mariusz Przybylski czy Jacob Birge Vision), ale także goście z Ukrainy (Godis, Kapsamun) i Serbii (Ivana Pilja). O polskiej Coco Chanel, czyli Jadwidze Grabowskiej opowie sam Jerzy Antkowiak, warsztaty rysunku żurnalowego poprowadzi Edyta Filipowicz z Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru, zobaczymy także trzy wystawy, a w plenerze pokaz filmu o życiu modowego geniusza – „Saint Laurent”. 
Pokazy odbędą się w Operze i Filharmonii Podlaskiej oraz – po raz pierwszy – na terenie Kampusu Uniwersytetu w Białymstoku. 
Organizatorami imprezy są Białostocki Ośrodek Kultury oraz Wirtualne Muzeum Mody i Tekstyliów ITE. Partnerem – Uniwersytet w Białymstoku.

Bilety do kupienia w kasie kina Forum (ul. Legionowa 5), na stronie www.bilety.bok.bialystok.pl oraz na godzinę przed wydarzeniem – w Operze i Filharmonii Podlaskiej.

Więcej: http://fashioneast.pl/

 

Pokaz SAX35TH, Fashionable East 2015:

Go back